Inwestycja w siebie, to najlepszy biznes jaki mi wyszedł.

Steve Jobs

Nic tak nie szpeci naszej urody jak brak zęba zwłaszcza w przednim odcinku łuku zębowego. Zauważyli to już Majowie z Ameryki Środkowej, którzy kilkaset lat przed naszą erą uzupełniali braki zębów muszlami morskimi. Następnie była kość wołowa, żelazo, a potem nawet implant wykonany z 18-karatowego złota. I tak krok po kroku doszliśmy do roku 1960, kiedy to wszczepiono pierwszego implanta wykonanego z czystego tytanu. Ale nie tylko o urodę tu chodzi, ale przede wszystkim o zdrowie. Zaburzenie funkcji żucia, utrudnienia w jedzeniu i piciu, kompleksy, to wszystko sprawia, że problem braków uzębienia jest większy niż zazwyczaj pacjentowi się wydaje. Dlatego implanty to idealne rozwiązanie dla zdrowego uśmiechu. To one dzięki trwałemu odtwarzaniu zęba przywracają blask uśmiechowi. Bo bez zęba słodko wygląda jedynie przedszkolak….

W Villa Nova Dental Clinic stosowane są tylko sprawdzone i przebadane systemy implantologiczne o najwyższej jakości. Przemawiają za tym wieloośrodkowe badania kliniczne przeprowadzane w wielu krajach Europy i USA. Posiadamy najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia – jako jedni z pierwszych w kraju zastosowaliśmy Piezosurgery – maksymalnie atraumatyczne zabiegi na kości z użyciem ultradźwięków. Wszystko to stanowi gwarancję i bezpieczeństwo dla naszych pacjentów.

Każdy Pacjent, nawet ten, u którego mamy do czynienia z granicznie małą ilością kości, może liczyć na rekonstrukcję implantami – dzięki zaawansowanym technikom zabiegowym z zakresu regeneracji kości. Należą do nich:

  • podniesienie dna zatoki szczękowej,
  • regeneracje kostne z użyciem biomateriałów,
  • osteodystrakcja.

Każdego, pełnego obaw Pacjenta możemy uspokoić… ZABIEG WSZCZEPIANIA IMPLANTÓW JEST ZDECYDOWANIE MNIEJ TRAUMATYCZNY W PORÓWNANIU DO ZABIEGU USUNIECIA ZĘBA! GWARANTUJEMY PAŃŚTWU BEZBOLESNOŚĆ I PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.