Marcelina Zawadzka- modelka, prezenterka telewizyjna, aktorka, ambasador Villa Nova Dental Clinic

Karierę rozpoczęła w 2003 zdobywając tytuł Miss Malborka Nastolatek.
W roku 2011 zyskała tytuł Miss Polonia reprezentując województwo pomorskie.
W kolejnym roku uczestniczyła w konkursie Miss Universe kwalifikując się do grupy czołowej szesnastki.
Przez kolejne lata modelka prowadziła programy „Projektanci na start” w telewizji Fox Life, współprowadziła program „Dendżer” w TVN Turbo.
W roku 2015 gościnnie, następnie na stale dołączyła do grona prowadzących program „Pytanie na Śniadanie” transmitowany w telewizji Polsat.
Jest laureatką Telekamery 2017 w kategorii „Nadzieja telewizji”.
W marcu 2017 roku została współprowadzącą programu „Bake Off” oraz prowadzącą magazynu telewizyjnego „Lajk!”.


Dawid Woliński- projektant mody, stylista, osobowość telewizyjna

Pierwszą kolekcję ubrań zaprezentował w październiku 2003 roku. Rok później podczas Lisbon Fashion Week 2004, przedstawił kolekcję ubrań wiosna/lato 2005.

Od 2010 roku zasiada w jury polskiej edycji programu „Top Model”.

Jego kreacje noszą polskie osobowości sceny, ekranu i estrady oraz światowej sławy celebryci.

Z myślą o dzieciach, młodzieży a także osobach starszych i niepełnosprawnych, z inicjatywy wiceprezes Fundacji Wiewiórki Julii Emmy Kiworkow-Prokopowicz stworzył wyjątkową kolekcję koszulek inspirowaną hasłem „I can and I will”. Sentencja, której wydźwięk ma uzmysłowić nam, że nie ma rzeczy niemożliwych.


Agnieszka Woźniak-Starak – dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna

W latach 2013–2016 była prowadzącą w TVN show-biznesowym magazynie „Na językach” oraz gospodynią „Stylowego magazynu” w stacji TVN STYLE.

W wakacje 2013 i 2014 współprowadziła program „Dzień dobry TVN”.

Jesienią 2015 była gospodynią programu „Aplauz, Alauz!”

W 2016 została prowadzącą w programie „Azja Express.


Anna Popek- dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna

Redagowała programy TVN2: „Załóż się”, „Bramy Jutra”, „Hit Dekady”, Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie, Międzynarodowy Festiwal Romów w Ciechocinku. Prowadząca programu informacyjnego „Fakty” w TVP Wrocław oraz „Panoramy” w TVP2 w Warszawie.

Obecnie jest współprowadzącą porannego programu „Pytanie na śniadanie” oraz na antenie Radiowej Jedynki realizuje audycję pod tytułem „Smaki Zdrowia”.


Edyta Herbuś- tancerka latynoamertkańska, aktorka, celebrytka

Wieloletnia Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych oraz dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Zyskała popularność po występach w programie „Taniec z gwiazdami”emitowanym w TVN.

W 2008 w parze z aktorem Marcinem Mroczkiem wygrała Drugi Konkurs Tańca Eurowizji.


Filip Bobek- aktor

W teatrze zadebiutował rolą Beniamina w sztuce Tadeusza Różewicza „Wyszedł z domu” w reżyserii Marka Fiedora, wykreowaną na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu.

Znany z ról w serialach telewizyjnych „Brzyd Ula”, „Prosto z serca”, „Hotel 52”, „Przyjacióki” oraz „Singielka”.


Jakub Rzeźniczak- – polski piłkarz

Od 2004r. grał w klubie Legia Warszawa, gdzie spędził dwa lata rozgrywając w tym czasie 34 ligowe spotkania i zdobywając w sezonie 2005/2006 pierwsze w swojej karierze mistrzostwa Polski. Na swoim koncie ma również jeden Super Puchar Polski oraz pięć Mistrzostw Polski.

Od lipca 2017 podpisał dwuletni kontrakt z azerskim klubem Qarabağ Ağdam.


Jan Szymański- łyżwiarz szybki

Wielokrotny triumfator zawodów pucharu świata; mistrz Polski seniorów.

Brązowy medal zdobył podczas mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w 2013r.

Oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w roku 2014.


Julia Wróblewska- celebrytka, aktorka

Zadebiutowała w komedii romantycznej „Tylko Mnie kochaj” grając rolę Michaliny”. Gościnnie zagrała w serialu „Rodzina Zastępcza Plus” oraz „Magda M” oraz „Determinator”. Od 2007r. możemy oglądać ją w serialu „M jak Miłość” gdzie wciela się w postać Zosi Warakomskiej.


Karolina Szostak- dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna

Jako nastolatka prowadziła Szortpress w programie „5-10-15”. Prezentuje serwisy sportowe po „Wydarzeniach” i na antenie Polsat News. Przez wiele lat pracowała jako jedyna kobieta w sportowej redakcji Polsatu. Aktualnie jest dziennikarką Polsat Sport (od 1999r.) i Polsat Sport News (od 2011 r.).


Katarzyna Cerekwicka- piosenkarka, autorka tekstów

Karierę muzyczną rozpoczęła w 1997r. wygraną w programie „Szansa na sukces”.W roku 2000 wydała debiutancki album pt. „Mozaika”.

Wielokrotnie nominowana w konkursach muzycznych, nagrodzona „Superjedynką” za piosenkę „Na kolana” na 43 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Przebój roku 2006”.

W roku 2017 ukazał się singiel artystki „Bez Ciebie” którym w konkursie „Premiery” zdobyła nagrodę Karola Musiała oraz nagrodę ZAiKS za najlepszy tekst.


Luiza Złotkowska- polska łyżwiarka szybka

Brązowa medalistka „Unwersjady” w2009r. W Herbinie oraz igrzysk w Vancouver 2010r. oraz srebrna medalistka igrzysk w Soczi 2014r, Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim, rekordzistka Polski na dystansie 5 km.


Maja Hirsch- aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna

Debiutowała w przedstawieniu „Wynajmę pokój” w Studio Teatralnym Koło. Zagrała w przestawieniach dyplomowych Akademii Teatralnej „Mewa i „Dziady zbliżenia”.

Od 2000r. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Warszawie.


Marcin Cejrowski- dziennikarz prezenter telewizyjny, konferansjer

W 2003 r rozpoczął pracę w Akademii Telewizyjnej TVP w dziale publicystyki redakcji ekonomicznej.

W latach 2007-2010 pracował w TVN, gdzie zajmował się realizacją weekendowych cyklów reporterskich emitowanych w programie „Dzień dobry TVN”.We wrześniu 2014 roku został redaktorem rubryki celebryckiej „Galaktyka” w magazynie „Gala”.Na przełomie lutego i marca 2016 roku został redaktorem naczelnym serwisu celebryckiego Plejda.pl, prowadzi również cykl wywiadów z celebrytami – „Gwiazdy Cejrowskiego”.


Marta Dąbrowska- aktorka

Artystka Akademii Teatralnej w Warszawie.

W swoim życiu artystycznym pojawiła się w filmach „”To ja , złodziej”, „Jasminum”, „Skorumpowani”, „Małgosia contra Małgosia” Wcieliła się w wiele ról w polskich serialach m.in. „Bulionerzy, „Ojcic Mateusz”, „Na dobre i na złe”, „Miłość nad rozlewiskiem”.


Mateusz Hładki- dziennikarz radiowy i telewizyjny

Karierę zawodową rozpoczął w Telewizji Polskiej; początkowo w roli researchera, a następnie dziennikarza. Kolejno pracował w roli reportera podczas porannych i popołudniowych serwisów.

W roku 2007 nawiązał współpracę z telewizją TVN, gdzie był reporterem śledczym w programie „Teraz My”. Dwa lata później został reporterem głównego wydania serwisu „Wiadomości” TVP; wydawca programów publicystycznych w stacji TVP Warszawa.


Michał Szpak- piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza polu i rocka

Zdobywca drugiego miejsca w programie talent show X-Factor w TVN. Zwycięzca Festiwal Piosenki Rosyjskiej w 2013 z utworem „Oczi cziorne”.

Laureat narody „Super Premiery” na 52 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2015. Laureat nagrody w kategorii „Super Artysta” oraz „Grand Prix Złote Opole 2016” na 53 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w 2016r.


Omena Mensah- dziennikarka, prezenterka telewizyjna, przedsiębiorca

Założycielka oraz prezes fundacji „Omenaa Fundation”, właścicielka marki meblowej „Ammadora”, współinwestorka energooszczędnego osiedla „Osada Borkowow” oraz ekspert z zakresu autoprezentacji.


Tomasz Wolny- dziennikarz, wykładowca

Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, robi doktorat w Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Od kilku lat Tomasz Wolny jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci. Od roku 2013 jest współprowadzącym programu „Pytanie na Śniadanie” telewizji TVP.


Sambor Czarnota- aktor teatralny, filmowy i telewizyjny

Zadebiutował w 2001r. Rolą Wolfganga Amadeusza Mozarta w spektaklu „Amadeusz” na scenie Teatru Jaracza w Łodzi, z którym związał się na stałe.

Sceniczna postać Mężczyzny Młodszego kreującego pięć postaci – w przedstawieniu „Toksyny” przyniosła mu w 2003r. nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” w Zabrzu. Na ekranie kinowym po raz pierwszy pojawił się w 2000r. dramacie Mariusza Trelińskiego „Egoiści” .

Trzy lata później Po występie w telewizyjnym dramacie „Biała sukienka, pojawił się w serialach „Samo Życie”, „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe”.


Przemysław Cypriański- aktor teatralny, filmowy i telewizyjny

W 2006r debiutował na deskach Teatru Żydowskiego w Warszawie występem w musicalu „Skrzypek na dachu”. W tym samym roku pojawił się w serialu TVP2 „M jak miłość” w roli Jakuba Ziobera.

Na dużym ekranie pierwszy raz pojawił się w 2017r. Wcielając się w rolę Marka komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego „Dlaczego nie!”.