Od wczesnych lat szkolnych swoja karierę zawodową wiązałam z medycyną, stomatologia zafascynowała mnie w szkole średniej.

Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku higiena stomatologiczna ukończyłam w 2007 roku. Dyplom higienistki stomatologicznej zdobyłam z wynikiem bardzo dobrym, broniąc pracy dyplomowej na temat: „Nadwrażliwość zębów- problem czy choroba”. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, kończąc kierunek Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, dzięki obronie pracy na temat: „ Narzędzia marketingu mix drogą do sukcesu gabinetu stomatologicznego”.

W pracy zawodowej zajmuję się profilaktyką i higieną jamy ustnej, przeprowadzając profesjonalne zabiegi higienizacyjne. Aktywnie zajmuje się również wybielaniem zębów żywych. Od kilkunastu lat czynnie i z pasją pracuję w zawodzie higienistki stomatologicznej. Chcąc dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem prowadzę profesjonalne szkolenia dla higienistek stomatologicznych.

Uważam, że najlepszą nagrodą w wykonywanej przeze mnie pracy jest zadowolenie pacjenta. Dowodem czego może być uzyskany przeze mnie tytuł Higienistki Stomatologicznej Roku 2015.