ORTODONCJA TO DLA NAS NIE RZEMIOSŁO – TO SZTUKA KTÓRA STAŁA SIĘ DLA NAS PASJĄ

Za modą ciężko jest nadążyć , wiedzą to nawet największe trendsetterki. Sezony szybko się zmieniają, tak jak zawartość naszej szafy, jeżeli chcemy być ciągle na czasie. Ale jest coś co nigdy nie wychodzi z mody-piękny uśmiech. Nie ma znaczenia jaką mamy porę roku czy dnia, ani to, że na salonach króluje czerwień czy buty na niebotycznie wysokim obcasie. Idealny uśmiech i tak detronizuje wszystkie nowinki modowe. I nawet dążenie do niego stało się trendy. Gwiazdy Hollywood z dumą noszą aparaty ortodontyczne. Nie ma znaczenia ani wiek, ani zawód, który się uprawia. Na całym świecie można zobaczyć aktorów, prezenterów, piosenkarzy czy polityków z aparatami na zębach. Odkąd dzięki dobrym ortodontom piękny uśmiech stał się atutem w życiu zawodowym i prywatnym, ortodoncja została okrzyknięta jedną z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii.

Z aparatem na zębach czułem, że wyglądam o 10 lat młodziej i o wiele przystojniej.

Tom Cruise

KAŻDY STOMATOLOG I ORTODONTA W VILLA NOVA TO SPECJALISTA, KTÓREMU MOZESZ ZAUFAĆ.

Ortodonta w Villa Nova Dental Clinic kontroluje rozwój uzębienia i twarzy, koryguje odchylenia, dzięki czemu wygląd i samopoczucie pacjenta poprawia się diametralnie już po pierwszych wizytach.

Piękny uśmiech, młodszy wygląd i zdobycie pewności siebie, to nie wszystko co zapewnia leczenie ortodontyczne, warto pamiętać o takich korzyściach, jak:

  • opóźnienie starzenia się twarzy,
  • poprawa wymowy,
  • łatwiejsze oczyszczanie zębów (mniejsza skłonność do próchnicy, odkładania się kamienia nazębnego i paradontozy),
  • poprawa jakości żucia (lepsze trawienie),
  • zlikwidowanie lub zmniejszenie dolegliwych bólów głowy związanych z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych.

ZAUFANIE I DOŚWIADZCENIE NASZEGO ZESPOŁU STOMATOLOGÓW I ORTODONTÓW.

Aparat ortodontyczny, nawet najbardziej zaawansowany technologicznie, to tylko narzędzie w rękach profesjonalisty. Dobry ortodonta posiada przede wszystkim umiejętności, doświadczenie i wiedza dobrych lekarzy ortodontów, którym powierzasz swoje zdrowie i uśmiech.

Nasz zespół ortodontów jest największy spośród wszystkich placówek prywatnych w Polsce

Lekarze ortodoncji to wysokiej klasy specjaliści posiadający liczne wyróżnienia medyczne i naukowe, które przekładają się na 100% zadowolenie każdego z naszych pacjentów, decydującego się na poprawę swojego uśmiechu.

Zespół naszej kliniki posiada wieloletnie doświadczenie oraz regularnie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach z udziałem światowej sławy wykładowców stale podnosząc swoje kwalifikacje. Liczne międzynarodowe certyfikaty potwierdzają kompetencje z zakresu leczenia techniką MBT, techniką niskiego tarcia SWLF, TEN BROOK System, DAMON System oraz techniką lingwalną INCOGNITO.

Ortodoncja Villa Nova Dental Clinic oferuje wiele możliwości nowoczesnego i skutecznego leczenia wad zgryzu opartych o najnowszą wiedzę i technologię z zakresu ortodoncji.

Ortodonta wnikliwie analizuje każdy przypadek i planuje leczenie tak, aby było nie tylko efektywne w krótkim czasie, ale też harmonizowało z profilem twarzy.

LECZYMY NAWET NAJTRUDNIEJSZE PRZYPADKI, OSIĄGAJĄC OPTYMALNE EFEKTY W KRÓTKIM CZASIE!!!