Ortodonta, stomatolog, dentysta dziecięcy – Warszawa

Tańczą boso na trawie, próbują policzyć gwiazdy, zbierają dinozaury i wierzą w zębowe wróżki. Mają piegi i loki, zdarte kolana i umazane buzie. Pytają się gdzie pieprz rośnie, dokąd pędzi wiatr i jak gorące jest słońce. Mają ulubionego misia, samochód bez koła i ufają Ci jak nikomu innemu na świecie. Dlatego Drogi Rodzicu nie możesz zawieść swojego dziecka.

Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał.

A za Jasia odpowiadasz Ty – Drogi Rodzicu. Dbanie o jego uzębienie jest Naszym rodzicielskim obowiązkiem. Niestety dzieci często boją się dentysty.

Dlatego w Villa Nova Dental Clinic robimy wszystko co w naszej mocy, żeby przychodzące do nas maluchy wychodziły z uśmiechem na twarzy. Naszym celem jest kształtowanie u naszych małych pacjentów pozytywnego stosunku do wizyt w gabinecie stomatologicznym. Jak to robimy?

Villa Nova w Warszawie to najlepsi specjaliści dla dzieci:

W Villa Nova Dental Clinic zatrudniamy zespół najlepszych lekarzy pedodontów, którzy mają ogromne doświadczenie w leczeniu dzieci, co sprawia, że Wasze pociechy będą czuć się bezpiecznie, a Wy możecie być pewni, że oddajecie swoje skarby pod profesjonalną i najlepszą opiekę.

W stomatologii dziedziną zajmującą się leczeniem dzieci jest pedodoncja, nazywana też stomatologią wieku rozwojowego

Jest to specjalność zajmująca się:

  • diagnostyką,
  • leczeniem,
  • profilaktyką chorób zębów, przyzębia oraz jamy ustnej u najmłodszych pacjentów.

Dziedzina ta została wyodrębniona z uwagi na odmienną budowę zębów i narządu żucia u dzieci, co wiąże się ze specyficznym postępowaniem i metodami leczenia.

Niezwykle ważne jest, aby nasze pociechy były objęte profesjonalną opieką stomatologiczną już od najmłodszych lat.

Jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni za ich zdrowie i piękny uśmiech. Pamiętajmy o tym, że jeśli skutecznie zadbamy o zdrowie zębów naszych dzieci, zaoszczędzimy im w przyszłości wielu rozczarowań i ustrzeżemy je przed skomplikowanym i kosztownym leczeniem w dorosłym życiu.

Jeśli szukasz stomatologa, ortodonty lub dentysty dla swoich dzieci zgłoś się do nas!