Mój sukces kryje się w uśmiechu. W Hollywood możesz kupić za niego wszystko. Tylko musi być biały jak śnieg i prosty jak Statua Wolności.

Greta Garbo

Stomatologia estetyczna w Warszawie

Zdrowe, śnieżnobiałe zęby kojarzą nam się głównie z gwiazdami kina. To one idealnym uśmiechem rozbrajają „najtrudniejsze sejfy”. Ale choć faktycznie fabryka snów słynie z „hollywoodzkiego uśmiechu” nie oznacza to, że tylko w państwie Statuy Wolności można pozwolić sobie na bycie gwiazdą. I ty możesz nią zostać, zaczynając od idealnego uśmiechu…

Piękny uśmiech to zęby zdrowe, białe, ustawione prosto w pełnych łukach zębowych. Uzyskanie takiego efektu wymaga wykorzystania najnowocześniejszych technologii, pełnego zaangażowania lekarza oraz ścisłego współdziałania poszczególnych dziedzin stomatologii. Ale…nie ma rzeczy niemożliwych. W końcu nie od dziś wiadomo, że nic tak nie poprawia nam humoru i wyższej samooceny jak piękny wygląd. Kalifornijscy naukowcy na podstawie badań przeprowadzonych na 400 osobach w wieku między 25-40 lat stwierdzili, że osoby zadbane, zadowolone ze swojego wyglądu, pozbawione kompleksów więcej osiągają w życiu zawodowym. Nie wspominając już o życiu prywatnym…

Inwestycja w siebie, to najlepszy biznes jaki mi wyszedł.

Steve Jobs

California Smile w stomatologii estetycznej

W Villa Nova Dental Clinic w Warszawie w dziedzinie stomatologii estetycznej osiągamy spektakularne wyniki, dzięki zastosowaniu koncepcji California Smile, łączącej naturalny wygląd z dążeniem do perfekcji.

Każdy o nim słyszał i każdy go zna. Jego imię przekazywane jest “z ucha do ucha” podczas spotkań z koleżankami i męskich wypadów. Zachwyca, zadziwia, rozkochuje w sobie. Ale nie jest złym bohaterem, nie znika, nie rozczarowuje, nie rani. Choć nikt nie jest idealny, on jest. Idealnie potrafi Cię podejść, dopasować się do Ciebie, stać się Twoją połówką. Tak to prawda, że uzależnia, ale to nie jest zły nałóg. W białych rękawiczkach robi swoje, a ty nie wyobrażasz już sobie życia bez niego. Kalifornijski uśmiech- to o nim mowa, uśmiecha się do ciebie zniewalającym blaskiem, kusi idealnym kształtem. Nie potrafisz mu odmówić. Poddajesz się jego czarowi i sama zaczynasz czarować. Już wiesz na czym polega sekret gwiazd, już wiesz jak bez diet i skalpela osiągnąć spektakularny efekt. Wpadasz w to i od teraz.

Ty również kusisz bezwstydną bielą…

W Villa Nova Dental Clinic w Warszawie, żeby osiągnąć efekt california smile stosujemy interdyscyplinarne podejście do każdego Pacjenta. Aby nasz uśmiech zachwycał potrzebne jest nie tylko wybielanie zębów, ale w każdym indywidualnym przypadku coś więcej.

Patrzymy na harmonię uśmiechu i rysów twarzy, dążymy do ideału, aby nasz Pacjent był po kompleksowym leczeniu oczarowany sam sobą.

Stosujemy:

  • licówki,
  • korony pełnoceramiczne,
  • wybielanie zębów,
  • korekty ortodontyczne oraz
  • muśnięcie medycyną estetyczną,
  • aby efekt końcowy przeszedł najśmielsze wyobrażenia Pacjenta, który powierzy nam swój wygląd.