Barbara Kurdej-Szatan – polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, wokalistka i prezenterka telewizyjna.

Absolwentka PWST w Krakowie.
Laureatka trzech Telekamer (2015, 2016, 2017) dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery (2018).
Od 2016 r. prowadząca programu „Kocham Cię, Polsko!” oraz współprowadząca programów „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”.


Marcelina Zawadzka- modelka, prezenterka telewizyjna, aktorka, ambasador Villa Nova Dental Clinic

Karierę rozpoczęła w 2003 zdobywając tytuł Miss Malborka Nastolatek.
W roku 2011 zyskała tytuł Miss Polonia reprezentując województwo pomorskie.
W kolejnym roku uczestniczyła w konkursie Miss Universe kwalifikując się do grupy czołowej szesnastki.
Przez kolejne lata modelka prowadziła programy „Projektanci na start” w telewizji Fox Life, współprowadziła program „Dendżer” w TVN Turbo.
W roku 2015 gościnnie, następnie na stale dołączyła do grona prowadzących program „Pytanie na Śniadanie” transmitowany w telewizji Polsat.
Jest laureatką Telekamery 2017 w kategorii „Nadzieja telewizji”.
W marcu 2017 roku została współprowadzącą programu „Bake Off” oraz prowadzącą magazynu telewizyjnego „Lajk!”.


Dawid Woliński- projektant mody, stylista, osobowość telewizyjna

Pierwszą kolekcję ubrań zaprezentował w październiku 2003 roku. Rok później podczas Lisbon Fashion Week 2004, przedstawił kolekcję ubrań wiosna/lato 2005.

Od 2010 roku zasiada w jury polskiej edycji programu „Top Model”.

Jego kreacje noszą polskie osobowości sceny, ekranu i estrady oraz światowej sławy celebryci.

Z myślą o dzieciach, młodzieży a także osobach starszych i niepełnosprawnych, z inicjatywy wiceprezes Fundacji Wiewiórki Julii Emmy Kiworkow-Prokopowicz stworzył wyjątkową kolekcję koszulek inspirowaną hasłem „I can and I will”. Sentencja, której wydźwięk ma uzmysłowić nam, że nie ma rzeczy niemożliwych.


Agnieszka Woźniak-Starak – dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna

W latach 2013–2016 była prowadzącą w TVN show-biznesowym magazynie „Na językach” oraz gospodynią „Stylowego magazynu” w stacji TVN STYLE.

W wakacje 2013 i 2014 współprowadziła program „Dzień dobry TVN”.

Jesienią 2015 była gospodynią programu „Aplauz, Alauz!”

W 2016 została prowadzącą w programie „Azja Express.


Anna Popek- dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna

Redagowała programy TVN2: „Załóż się”, „Bramy Jutra”, „Hit Dekady”, Festiwal Kultury Kresowej w Mrągowie, Międzynarodowy Festiwal Romów w Ciechocinku. Prowadząca programu informacyjnego „Fakty” w TVP Wrocław oraz „Panoramy” w TVP2 w Warszawie.

Obecnie jest współprowadzącą porannego programu „Pytanie na śniadanie” oraz na antenie Radiowej Jedynki realizuje audycję pod tytułem „Smaki Zdrowia”.


Edyta Herbuś- tancerka latynoamertkańska, aktorka, celebrytka

Wieloletnia Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych oraz dwukrotna zdobywczyni Pucharu Polski Formacji Tanecznych. Zyskała popularność po występach w programie „Taniec z gwiazdami”emitowanym w TVN.

W 2008 w parze z aktorem Marcinem Mroczkiem wygrała Drugi Konkurs Tańca Eurowizji.


Filip Bobek- aktor

W teatrze zadebiutował rolą Beniamina w sztuce Tadeusza Różewicza „Wyszedł z domu” w reżyserii Marka Fiedora, wykreowaną na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu.

Znany z ról w serialach telewizyjnych „Brzyd Ula”, „Prosto z serca”, „Hotel 52”, „Przyjacióki” oraz „Singielka”.


Jakub Rzeźniczak- – polski piłkarz

Od 2004r. grał w klubie Legia Warszawa, gdzie spędził dwa lata rozgrywając w tym czasie 34 ligowe spotkania i zdobywając w sezonie 2005/2006 pierwsze w swojej karierze mistrzostwa Polski. Na swoim koncie ma również jeden Super Puchar Polski oraz pięć Mistrzostw Polski.

Od lipca 2017 podpisał dwuletni kontrakt z azerskim klubem Qarabağ Ağdam.


Jan Szymański- łyżwiarz szybki

Wielokrotny triumfator zawodów pucharu świata; mistrz Polski seniorów.

Brązowy medal zdobył podczas mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w 2013r.

Oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w roku 2014.


Julia Wróblewska- celebrytka, aktorka

Zadebiutowała w komedii romantycznej „Tylko Mnie kochaj” grając rolę Michaliny”. Gościnnie zagrała w serialu “Rodzina Zastępcza Plus” oraz “Magda M” oraz „Determinator”. Od 2007r. możemy oglądać ją w serialu “M jak Miłość” gdzie wciela się w postać Zosi Warakomskiej.


Karolina Szostak- dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna

Jako nastolatka prowadziła Szortpress w programie „5-10-15”. Prezentuje serwisy sportowe po „Wydarzeniach” i na antenie Polsat News. Przez wiele lat pracowała jako jedyna kobieta w sportowej redakcji Polsatu. Aktualnie jest dziennikarką Polsat Sport (od 1999r.) i Polsat Sport News (od 2011 r.).


Katarzyna Cerekwicka- piosenkarka, autorka tekstów

Karierę muzyczną rozpoczęła w 1997r. wygraną w programie „Szansa na sukces”.W roku 2000 wydała debiutancki album pt. „Mozaika”.

Wielokrotnie nominowana w konkursach muzycznych, nagrodzona „Superjedynką” za piosenkę „Na kolana” na 43 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Przebój roku 2006”.

W roku 2017 ukazał się singiel artystki „Bez Ciebie” którym w konkursie „Premiery” zdobyła nagrodę Karola Musiała oraz nagrodę ZAiKS za najlepszy tekst.


Luiza Złotkowska- polska łyżwiarka szybka

Brązowa medalistka „Unwersjady” w2009r. W Herbinie oraz igrzysk w Vancouver 2010r. oraz srebrna medalistka igrzysk w Soczi 2014r, Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim, rekordzistka Polski na dystansie 5 km.


Marcin Cejrowski- dziennikarz prezenter telewizyjny, konferansjer

W 2003 r rozpoczął pracę w Akademii Telewizyjnej TVP w dziale publicystyki redakcji ekonomicznej.

W latach 2007-2010 pracował w TVN, gdzie zajmował się realizacją weekendowych cyklów reporterskich emitowanych w programie „Dzień dobry TVN”.We wrześniu 2014 roku został redaktorem rubryki celebryckiej „Galaktyka” w magazynie „Gala”.Na przełomie lutego i marca 2016 roku został redaktorem naczelnym serwisu celebryckiego Plejda.pl, prowadzi również cykl wywiadów z celebrytami – „Gwiazdy Cejrowskiego”.


Marta Dąbrowska- aktorka

Artystka Akademii Teatralnej w Warszawie.

W swoim życiu artystycznym pojawiła się w filmach „”To ja , złodziej”, „Jasminum”, „Skorumpowani”, „Małgosia contra Małgosia” Wcieliła się w wiele ról w polskich serialach m.in. „Bulionerzy, „Ojcic Mateusz”, „Na dobre i na złe”, „Miłość nad rozlewiskiem”.


Mateusz Hładki- dziennikarz radiowy i telewizyjny

Karierę zawodową rozpoczął w Telewizji Polskiej; początkowo w roli researchera, a następnie dziennikarza. Kolejno pracował w roli reportera podczas porannych i popołudniowych serwisów.

W roku 2007 nawiązał współpracę z telewizją TVN, gdzie był reporterem śledczym w programie “Teraz My”. Dwa lata później został reporterem głównego wydania serwisu „Wiadomości” TVP; wydawca programów publicystycznych w stacji TVP Warszawa.


Michał Szpak- piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza polu i rocka

Zdobywca drugiego miejsca w programie talent show X-Factor w TVN. Zwycięzca Festiwal Piosenki Rosyjskiej w 2013 z utworem „Oczi cziorne”.

Laureat narody „Super Premiery” na 52 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2015. Laureat nagrody w kategorii „Super Artysta” oraz „Grand Prix Złote Opole 2016” na 53 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w 2016r.


Omena Mensah- dziennikarka, prezenterka telewizyjna, przedsiębiorca

Założycielka oraz prezes fundacji „Omenaa Fundation”, właścicielka marki meblowej „Ammadora”, współinwestorka energooszczędnego osiedla „Osada Borkowow” oraz ekspert z zakresu autoprezentacji.


Tomasz Wolny- dziennikarz, wykładowca

Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, robi doktorat w Buenos Aires. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w centrali ONZ w Nowym Jorku i ambasadzie RP w Meksyku. Od kilku lat Tomasz Wolny jest wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie wolnym od pracy działa jako wolontariusz Fundacji Bohdana Smolenia prowadzącej hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci. Od roku 2013 jest współprowadzącym programu „Pytanie na Śniadanie” telewizji TVP.


Sambor Czarnota- aktor teatralny, filmowy i telewizyjny

Zadebiutował w 2001r. Rolą Wolfganga Amadeusza Mozarta w spektaklu „Amadeusz” na scenie Teatru Jaracza w Łodzi, z którym związał się na stałe.

Sceniczna postać Mężczyzny Młodszego kreującego pięć postaci – w przedstawieniu „Toksyny” przyniosła mu w 2003r. nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej “Rzeczywistość przedstawiona” w Zabrzu. Na ekranie kinowym po raz pierwszy pojawił się w 2000r. dramacie Mariusza Trelińskiego „Egoiści” .

Trzy lata później Po występie w telewizyjnym dramacie „Biała sukienka, pojawił się w serialach „Samo Życie”, „Lokatorzy”, „Na dobre i na złe”.


Przemysław Cypriański- aktor teatralny, filmowy i telewizyjny

W 2006r debiutował na deskach Teatru Żydowskiego w Warszawie występem w musicalu „Skrzypek na dachu”. W tym samym roku pojawił się w serialu TVP2 „M jak miłość” w roli Jakuba Ziobera.

Na dużym ekranie pierwszy raz pojawił się w 2017r. Wcielając się w rolę Marka komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego „Dlaczego nie!”.